ADFTest Summary: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting Label: Teruggedraaid |
Geen bewerkingssamenvatting Label: Teruggedraaid |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
In de MeetmethodeCodelijst van de zib Bloeddruk zijn Non-invasief en Invasief als qualifier values opgegeven en niet als als procedures bloeddrukmeting zoals Niet-invasief (met manchet) en Niet-invasief (met automatische bloeddrukmeter). Klopt dit of moeten de qualifier value codes worden aangepast? <br> | |||
<br> | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Conceptnaam | |||
||Conceptcode | |||
||Codestelselnaam | |||
||Codesysteem OID | |||
||Omschrijving | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Non-invasief | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=22762002 22762002] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||Niet-invasief | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Bloeddrukmeting met gebruikmaking van manchet | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=371911009 371911009] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||Niet-invasief (met manchet) | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Bloeddrukmeting met automatische bloeddrukmeter | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=95691000146106 95691000146106] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||Niet-invasief (met automatische bloeddrukmeter) | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Invasief | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=10179008 10179008] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||Invasief | |||
|} | |||
Versie van 18 jan 2026 01:30
In de MeetmethodeCodelijst van de zib Bloeddruk zijn Non-invasief en Invasief als qualifier values opgegeven en niet als als procedures bloeddrukmeting zoals Niet-invasief (met manchet) en Niet-invasief (met automatische bloeddrukmeter). Klopt dit of moeten de qualifier value codes worden aangepast?
| Conceptnaam | Conceptcode | Codestelselnaam | Codesysteem OID | Omschrijving |
| Non-invasief | 22762002 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Niet-invasief |
| Bloeddrukmeting met gebruikmaking van manchet | 371911009 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Niet-invasief (met manchet) |
| Bloeddrukmeting met automatische bloeddrukmeter | 95691000146106 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Niet-invasief (met automatische bloeddrukmeter) |
| Invasief | 10179008 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Invasief |