Transformatieregels zorginformatiebouwstenen naar templates: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Deze pagina is bedoeld om gedachten vast te leggen over mogelijke regels voor de transformatie.'''<br> | '''Deze pagina is bedoeld om gedachten vast te leggen over mogelijke regels voor de transformatie.'''<br> | ||
'''Zij hebben nog geen enkele status en zijn uitsluitend bedoeld als discussiemateriaal.''' | '''Zij hebben nog geen enkele status en zijn uitsluitend bedoeld als discussiemateriaal.''' | ||
{| border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" style="color:red;width:100%;" | |||
|- | |||
|- | |||
|} | |||
{| border="1" cellspacing="2" style="width:100%;" | |||
|- | |||
! ZIB elementnaam | |||
! HL7v3 element | |||
|- | |||
|| MedicatieGebruik | |||
|| substanceAdministration @classCode="SBDM" @moodCode="EVN" | |||
|- | |||
|| MedicatieGebruikStatus | |||
|| statusCode code="..." | |||
|- | |||
|| - Gebruiksdosering | |||
|| | |||
|- | |||
|| Product | |||
|| - consumable typeCode="CSM" | |||
|- | |||
|| | |||
|| -- manufacturedProduct classCode="MANU" | |||
|- | |||
|| -ProductCode | |||
|| --- manufacturedMaterial classCode="MMAT" | |||
|- | |||
|| | |||
|| ---- code code="..." displayName="..." codeSystem="..." codeSystemName="..." | |||
|- | |||
|| -Merknaam | |||
|| ------ name | |||
|+ '''ZIB: MedicatieGebruik''' | |||
|} | |||
Versie van 15 jun 2015 17:08
Deze pagina is bedoeld om gedachten vast te leggen over mogelijke regels voor de transformatie.
Zij hebben nog geen enkele status en zijn uitsluitend bedoeld als discussiemateriaal.
| ZIB elementnaam | HL7v3 element |
|---|---|
| MedicatieGebruik | substanceAdministration @classCode="SBDM" @moodCode="EVN" |
| MedicatieGebruikStatus | statusCode code="..." |
| - Gebruiksdosering | |
| Product | - consumable typeCode="CSM" |
| -- manufacturedProduct classCode="MANU" | |
| -ProductCode | --- manufacturedMaterial classCode="MMAT" |
| ---- code code="..." displayName="..." codeSystem="..." codeSystemName="..." | |
| -Merknaam | ------ name
|