ADFTest Summary: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting Labels: Handmatige ongedaanmaking Teruggedraaid |
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
De codes 'Subjective' en 'Objective' in voor SOEPRegelNaamCodelijst hebben geen Nederlandse vertaling.<br> | |||
De | De code voor de P regel ('Beleid'/ EN:"Management') is denk ik wat beperkter dan de bestaande snomed code voor 'Planned',<br> | ||
< | <br> | ||
In de SoepRegelNaamCodelijst zijn Conceptnaam en Beschrijving niet consistent, Nederlands/Engels door elkaar heen:<br> | |||
===SOEPRegelNaamCodelijst=== | |||
< | {| class="wikitable" | ||
" | |- style="vertical-align:top; " | ||
||Valueset OID: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.2.13.6.2 | |||
||Binding: Required | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||Conceptnaam | |||
||Conceptcode | |||
||Codestelselnaam | |||
||Codesysteem OID | |||
||Omschrijving | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||<span style=color:#de350b;>Subjective</span> | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=255362007 255362007] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||<span style=color:#de350b;>Subjectief</span> | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||<span style=color:#de350b;>Objective</span> | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=260224007 260224007] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||<span style=color:#de350b;>Objectief</span> | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||<span style=color:#de350b;>Evaluatie</span> | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=129265001 129265001] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||<span style=color:#de350b;>Evaluatie</span> | |||
|- style="vertical-align:top; " | |||
||<span style=color:#de350b;>Beleid</span> | |||
||[https://terminologie.nictiz.nl/art-decor/snomed-ct?conceptId=129271007 129271007] | |||
||SNOMED CT | |||
||2.16.840.1.113883.6.96 | |||
||<span style=color:#de350b;>Plan</span> | |||
|} | |||
<br> | |||
Versie van 18 jan 2026 15:44
De codes 'Subjective' en 'Objective' in voor SOEPRegelNaamCodelijst hebben geen Nederlandse vertaling.
De code voor de P regel ('Beleid'/ EN:"Management') is denk ik wat beperkter dan de bestaande snomed code voor 'Planned',
In de SoepRegelNaamCodelijst zijn Conceptnaam en Beschrijving niet consistent, Nederlands/Engels door elkaar heen:
SOEPRegelNaamCodelijst
| Valueset OID: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.2.13.6.2 | Binding: Required | |||
| Conceptnaam | Conceptcode | Codestelselnaam | Codesysteem OID | Omschrijving |
| Subjective | 255362007 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Subjectief |
| Objective | 260224007 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Objectief |
| Evaluatie | 129265001 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Evaluatie |
| Beleid | 129271007 | SNOMED CT | 2.16.840.1.113883.6.96 | Plan |